Бюро перекладів Жашків

послуги

Письмовий переклад

Бюро перекладу пропонують якісні послуги, кожен може отримати письмовий і усний переклад на іноземні мови. Займатися їм будуть тільки кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи в сфері.

Найчастіше лінгвісти поділяються за тематиками, досконально вивчають абревіатуру, принципи синтаксичного і стилістичного оформлення текстів. Такий підхід робить переклад практично ідеальним. Якщо текст занадто поглиблений, то завжди можна скористатися допомогою віддалених партнерів, вони можуть адаптувати текст, зробити його читабельним в інших країнах і для вузьких фахівців сфери.

Деякі партнери за кордоном можуть віднімати переклад, зробити так, щоб він був прийнятий в державній інстанції інших країн.


Письмовий переклад

Устний переклад

Завжди можна залишити замовлення на усний переклад, над ним працюють найдосвідченіші лінгвісти, які набираються досвіду в інших країнах, вони вивчають діалекти, фразеологізми, без праці можуть переводить мова оратора, намагаються створити потрібну атмосферу в приміщенні. Вони можуть працювати парами, щоб забезпечити безперервний переклад під час бізнес-переговорів, тренінгів, фестивалів. В роботі може застосовуватися особливе синхронне обладнання.


Устний переклад

Апостиль


Апостиль

Успішна робота бюро багато в чому залежить від дій менеджерів, коректорів, і самих лінгвістів. Якщо замовлення термінове, над ним може працювати відразу кілька фахівців, які також застосовують в роботі програмне забезпечення, що дозволяє зробити переклад швидким, але і точним.

Менеджери швидко приймають замовлення в роботу, відстежують терміни виконання, пропонують різні способи оплати. Для клієнтів пропонуються різні способи оплати, в тому числі на руки кур’єру, якщо замовлення буде передаватися особисто в руки.

Адреса:

19200, Україна, місто Жашків, вулиця Шевченка, 49

Графік роботи:

09:00 – 18.00
Понеділок – П’ятниця

Зв’язок:

Моб: +38 (098) 635-11-04 kyivstar
Моб: +38 (095) 635-11-04 vodafone
Моб: +38 (093) 635-11-04 lifecell
E-mail: zhashkiv@ellen.com.ua


Facebook-f


Google-plus-g


Map-marker-alt

ellen

бюро перекладів – НАМ 10 РОКІВ! – весь рік знижка 10%!

Made in Ukraine © 2010-2020. Бюро перекладів Еллен. Розробка та підтримка SkyART.