Кожна людина так чи інакше періодично зустрічається із текстами іноземними мовами. Завдяки Інтернету ми можемо знайти друзів чи другу половинку з іншої країни, розвивати свій бізнес та спілкуватися з іноземними діловими партнерами. Сьогодні ми легко подорожуємо та можемо поїхати за кордон, а наші іноземні друзі можуть легко приїхати до України.
Наше професійне агентство перекладів ellen пропонує свої послуги для людей, яким потрібно швидко та якісно перекласти текст з англійської на російську та українську мову та у зворотному порядку (ми перекладаємо тексти з російської та англійської практично на будь-яку іноземну мову). У нас ви можете замовити переклад художніх, технічних текстів, медичних документів, юридичних договорів, наукових праць.
Звичайно, можна просто «прогнати» текст через автоматичний перекладач Google, проте результат буде плачевним. Навіть найдосконаліший онлайн-перекладач не може складно і точно перекласти документ – у результаті ви отримаєте безглуздий набір слів.
Ще одна помилка – довірити переклад тексту першому-ліпшому перекладачеві з Інтернету або знайденому «фахівцеві» за оголошенням. Такі люди можуть перекласти текст неправильно або просто втратити важливий для клієнта документ. Саме тому довіряти таке завдання можна лише професіоналам! У нашому бюро працюють перекладачі з вищою спеціальною освітою, які працюють над текстами будь-якої складності та виконують завдання у встановлені терміни.
Важливо не просто зробити механічний переклад з англійської на російську або у зворотному порядку. Важливо зробити професійний, точний, стилістично вивірений переклад, а також докласти до нього нотаріальне запевнення, завдяки якому текст матиме юридичну силу. Така можливість є тільки професійний перекладач, але ніяк не Google Translate або студент факультету міжнародних відносин.
Наше професійне бюро перекладів Еллен-Львів займається легалізацією документа та надає апостиль. Щоб скористатися послугами, зателефонуйте нам: ми розповімо про види перекладу та їхню вартість.

 

Переклад особистих документів
Переклад текстів
Переклад сайтів
Апостиль / Легалізація
Нотаріальне засвідчення
Довідка про несудимість

 

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ЛЬВІВ

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК . ГОТІВКА. ТЕМІНАЛ. VISA. MASTERCARD. PAYPASS

 

Адреса – 79059, Львів, вул. Миколайчука, 8а (павільон 2)

Працюємо – 09:00 – 18.00 Пн-Пт;  Сб-Нд – вихідний

Телефон +38 (032) 288-04-53,  +38 (098) 635-11-04

E-mail lviv@ellen.com.ua

 

facebook / viber / telegram / whatsapp