Письмовий переклад

Багато досконально вивчають терміни, вони знають правила синтаксичного і стилістичного оформлення. Кожному перекладу слід приділяти особливу увагу, важливо з акуратністю переносити цифрові значення в економічних перекладах. У технічному перекладі потрібна строга структуризація тексту, слід швидко знаходити інформацію про роботу техніки. Велика увага приділяється юридичномуперекладу, тут ретельно переносять прізвища. Також даний вид перекладу вимагає обов’язкового завірення. Іноді це нотаріальне завірення (печатка бюро), іноді апостиль і легалізація.

У будь-якому випадку буде потрібна допомога співробітників бюро.

Нотаріальне посвідчення робить нотаріус, який посвідчує підпис перекладача, підтверджуючи, що він має право робити даний вид перекладу.

Апостиль​

Проставлення штампу апостиль дозволяє документам бути прийнятим в кожній країні, яка підписала свого часу Гаазьку конвенцію.

Якщо це легалізація, то вона видається різними міністерствами, відомствами, які видали той чи інший документ. Всі ці послуги в бюро можна отримати максимально швидко, до того ж бюро цінує ваш час і може зробити переклад на велику кількість сторінок за короткий час. Над ним буде працювати відразу кілька лінгвістів, в роботі застосовується спеціальні комп’ютерні програми, яке не тільки прискорює переклад, але і робить його більш точним.

Усний переклад

Також в бюро завжди можна отримати послуги усного перекладача, вони часто працюють групами, тому що синхронний і послідовний переклад занадто обтяжливий.

Важливо, щоб людина мала можливість відпочити.

Найчастіше переклад здійснюється на різних заходах, тренінгах, фестивалях, також під час бізнес переговорів і інших важливих заходів. Часто в роботі застосовується спеціальна синхронне обладнання, а завдання перекладача не тільки перевести мова оратора, але і створити необхідний настрій у аудиторії.

Бюро гарантує переклад високої якості на безліч мов, можна без зусиль отримувати письмовий переклад вузької тематики. Над ним працюють лінгвісти, які мають достатній досвід роботи в одній з сфер.

 

Переклад особистих документів
Переклад текстів
Переклад сайтів
Апостиль / Легалізація
Нотаріальне засвідчення
Довідка про несудимість

 

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ СУМИ З ПДВ

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК . ГОТІВКА. ТЕМІНАЛ. VISA. MASTERCARD. PAYPASS. APPLE PAY. GOOGLE PAY

 

Адреса:
40030, м. Суми, вул Харківська, 4

Працюємо:
09:00 – 18.00 Пн-Пт; Сб, Нд – вихідний

Телефон:
+38 (0542) 79-43-72
+38 (050) 635-11-04

E-mail:
info@ellen.sumy.ua

 

fb / m.me instagram / t.me / whatsapp / viber