Вам необхідний переклад сайту? Ви потрапили за адресою! Наше бюро перекладів в Тернополі здійснює послуги перекладу тексту сайтів на різні мови: німецька, французька, англійська, російська, португальська і інші іноземні мови.
Чому, наші клієнти замовляють послуги перекладу текстів сайтів?
Одна з найпоширеніших причин перекладу тексту англійською мовою – розширення свого бізнесу і захоплення нової платоспроможною аудиторії.
Якщо Ваш сайт перекладений, лише тільки за для україномовного або російськомовного населення, то Ви обмежені лише цією аудиторією і більшість Ваших клієнтів, також україномовні чи російськомовні. Але, якщо Ви замовите переклад тексту на англійську мову, Вашого сайту, тим самим розширите свій вплив на ринку, збільшите свої доходи і обійдете своїх конкурентів. Таким же чином, можете замовити послуги перекладу текстів та документів і на інші іноземні мови. Мислите ширше!
Різна платоспроможна аудиторія. Кожна країна в світі має свої економічні показники доходу громадян і відповідно десь Ваша послуга буде коштувати копійки, а десь величезні гроші.
Наприклад, ціна на мобільний зв’язок в країнах СНД коштує копійки, а за Кордоном ціна обчислюється в евро, тобто у безліч разів дорожче. А значить, на мобільному зв’язку за кордоном і заробляти можна значно більше.
Звичайно ж, це не єдині причини, за якими до нас в бюро перекладів у Тернополі звертаються і замовляють послуги перекладу текстів для своїх сайтів на іноземні мови або ж з іноземної мови на українську мову. Але, погодьтеся – це вагомі причини замовити письмовий переклад тексту на свій сайт!
Наше бюро перекладів в Тернополі на професійному рівні здійснить переклад тексту з англійської мови на українську або навпаки. Також ставимо апостиль на документи. Робимо довідки про несудимість, усні переклади та засвідчення перекладів або печаткою бюро або нотаріально.
Ціни на переклад, Ви можете взнати звернувшись до нашого менеджера по вацап, e-mail або ж зателефонував за номером зазначеному на нашому сайті.
І наостанок, поки Ви думаєте, Ваші конкуренти – діють! Будьте першим у всьому! Заробляйте більше!

 

Переклад особистих документів
Переклад текстів
Переклад сайтів
Апостиль / Легалізація
Нотаріальне засвідчення
Довідка про несудимість

 

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ТЕРНОПІЛЬ З ПДВ

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК . ГОТІВКА. ТЕМІНАЛ. VISA. MASTERCARD. PAYPASS. APPLE PAY. GOOGLE PAY

 

Адреса – 46001, м. Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, 7

Працюємо – 09:00 – 18.00 Пн-Пт; Сб, Нд – вихідний

Телефон +38 (035) 240-03-21

E-mail ternopil@ellen.com.ua

 

fb /m.me /instagram /t.me