Письмовий переклад
Бюро перекладу пропонують якісні послуги, кожен може отримати письмовий і усний переклад на іноземні мови. Займатися їм будуть тільки кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи в сфері.
Найчастіше лінгвісти поділяються за тематиками, досконально вивчають абревіатуру, принципи синтаксичного і стилістичного оформлення текстів. Такий підхід робить переклад практично ідеальним. Якщо текст занадто поглиблений, то завжди можна скористатися допомогою віддалених партнерів, вони можуть адаптувати текст, зробити його читабельним в інших країнах і для вузьких фахівців сфери.
Деякі партнери за кордоном можуть віднімати переклад, зробити так, щоб він був прийнятий в державній інстанції інших країн.
Устний переклад
Завжди можна залишити замовлення на усний переклад, над ним працюють найдосвідченіші лінгвісти, які набираються досвіду в інших країнах, вони вивчають діалекти, фразеологізми, без праці можуть переводить мова оратора, намагаються створити потрібну атмосферу в приміщенні. Вони можуть працювати парами, щоб забезпечити безперервний переклад під час бізнес-переговорів, тренінгів, фестивалів. В роботі може застосовуватися особливе синхронне обладнання.
Апостиль
Успішна робота бюро багато в чому залежить від дій менеджерів, коректорів, і самих лінгвістів. Якщо замовлення термінове, над ним може працювати відразу кілька фахівців, які також застосовують в роботі програмне забезпечення, що дозволяє зробити переклад швидким, але і точним.
Менеджери швидко приймають замовлення в роботу, відстежують терміни виконання, пропонують різні способи оплати. Для клієнтів пропонуються різні способи оплати, в тому числі на руки кур’єру, якщо замовлення буде передаватися особисто в руки.

Переклад особистих документів
Переклад текстів
Переклад сайтів
Апостиль / Легалізація
Нотаріальне засвідчення
Довідка про несудимість

 

БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ ЖАШКІВ З ПДВ

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК . ГОТІВКА. ТЕМІНАЛ.

Visa. Mastercard. PayPass. Apple Pay. Google Pay

 

Адреса – 19200, Україна, Черкаська обл., м. Жашків, вул. Миру, 9

Працюємо – 09:00 – 18.00 Пн-Пт; Сб, Нд – вихідний

Телефон +38 (098) 635-11-04

E-mail zhashkiv@ellen.com.ua

 

facebook / viber / telegram / whatsapp