Виготовлення довідок про несудимість для бюро перекладів
Довідка про несудимість вважається одним з найбільш затребуваних документів. Цей документ надає інформацію про наявність чи відсутність судимості у певної особи. Довідка видається органами МВС, в форматі А5 і завіряється мокрою печаткою.
Для чого потрібна довідка про несудимість
Документ про несудимість в скороченому форматі дає інформацію про те, що людина не має судимості на зазначену дату і не перебуває в розшуку. Довідка в розширеному обсязі вказує на те, що людина ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності. Такий документ може знадобитися для:
• оформлення закордонного паспорта;
• документів для виїзду з країни;
• дозволу на роботу;
• для навчання за кордоном.
В Україні такий документ може знадобитися для отримання дозволу на зброю, ліцензії, дозволу на володіння цінними паперами або участі в тендері.
Які документи необхідні
Для громадян України для проставлення апостиля на довідку про несудимість слід надати копію паспорта. Це перша і друга сторінка паспорта, а також дані про реєстрацію. Для громадян іншої країни потрібна копія дійсного паспорта з перекладом на українську мову. Завіряти переклад не потрібно. Також потрібно додати ідентифікаційний номер і вказати старе прізвище, якщо було змінено раніше.
Якщо довідка буде використовуватися за кордоном, в одній з країн Гаазької конвенції, то на неї потрібно поставити штамп Апостиль. Переклад довідки про несудимість можуть отримувати як громадяни України, так і іноземці. На території України цей документ дійсний протягом 30 днів, за кордоном – 90 днів. В бюро перекладів оформити таку довідку можна за короткий проміжок часу. Для цього необхідно лише надати всі необхідні документи.