Правильно чути, сприймати і переводити іноземну мову – це справжнє мистецтво, доступне небагатьом. Але наші професіонали професійно володіють зазначеними навичками, здійснюючи письмовий і усний переклад з будь-якої мови і сфери.
Як правило, далеко не всі бюро перекладів надають послуги усного перекладу, однак, нашим фахівцям це завдання до снаги. Так, якщо ви збираєтеся за кордон або маєте потребу в дослідному гіді-перекладачі, то ви можете звернутися до нас. Ми допоможемо провести аудіо- або відеоконференцію з зарубіжними партнерами або інвесторами, вивчимо іноземні контракти і інші документи, допоможемо організувати заходи для гостей з-за кордону.
Вартість усного перекладу формується з урахуванням сфери діяльності, а також необхідності виїзду фахівця в іншу країну.
Ми пропонуємо нашим клієнтам такі види усного перекладу.
1. Послідовний. В основному використовується під час переговорів, тренінгів, конференцій, нарад, виставок, екскурсій та ін. Спеціаліст слухає одну сторону переговорів, реагує на її мову і в стилістиці, що відповідає заходу, здійснює переклади блоків сказаних для всіх учасників. Послідовний переклад здійснюється в режимі живої бесіди, а це значить, що можуть з’являтися терміни, складні мовні звороти, сленгові вислови. Досвідчений перекладач повинен добре орієнтуватися в мові і вміти оперативно підібрати синоніми для незнайомих слів.
2. Синхронний. Передбачає одночасну роботу перекладача з промовою, що практикується на зустрічах високого рівня: симпозіуми, конференції, політичні виступи та ін. Наші професіонали виконають синхронний переклад, попередньо ознайомившись з матеріалами майбутньої розмови. Вартість послуги залежить від часу роботи перекладача, його кваліфікації, сфери і тематики заходу.
3. Переклад телефонних переговорів. По суті являє собою телеконференцію за участю перекладача. Послуга дозволяє обговорити умови угоди і співробітництва з будь-якою іноземною особою, навіть не знаючи його мови.
4. Гід-перекладач. Наші фахівці забезпечать гідну зустріч іноземних гостей і туристичних груп. Для цього необхідно володіти загальною ерудицією, бути допитливим, здібним утримувати увагу групи осіб, любити подорожувати і спілкуватися.
Наше бюро надає послуги усного перекладу різних видів – перед нами немає нездійсненних завдань!